Przeglądaj kuchnie »

 
 

Nowoczesna kuchnia z szarymi frontami lakierowanymi na wysoki połysk

Nowoczesna kuchnia z szarymi frontami lakierowanymi na wysoki połysk

Nowoczesna kuchnia z szarymi frontami lakierowanymi na wysoki połysk. Wnętrze ma drewnianą podłogę, co stanowi fajny kontrast dla nowoczesnej zabudowy. Dwa rzędy górnych szafek (o kwadratowym kształcie) to olbrzymia przestrzeń do przechowywania rzeczy. Uchwyty relingowe. Realizacja w Warszawie, 2009.

Dołącz do nas na Facebooku

Zobacz nasz profil na facebooku i polub go!

Zobacz nasz profil na facebooku i polub go!


W naszych kuchniach …gotujemy

Kuchnia musi być piękna, ale przede wszystkim ...trzeba w niej gotować. Nasi projektanci mają wiedzę nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną i lubią też gotować. A przepisy i zdjęcia publikują na blogu.

Kuchnia musi być piękna, ale przede wszystkim …trzeba w niej gotować. Nasi projektanci mają wiedzę nie tylko teoretyczną, ale również… czytaj więcej »


Okazja: wyprzedaż dwóch kuchni z ekspozycji

W związku ze zmianą kolekcji mamy aktualnie dwie kuchnie na wyprzedaży. Obie są w dość wysokim standardzie, z blatami z rausolidu. Kuchnia Zucchero (z lakierowanymi frontami) ma cenę 12 000PLN, a Primavera (z frontami postforming) 10 000. Specyfikacja techniczna: http://www.chobot.pl/content/view/83/136/lang,pl/

W związku ze zmianą kolekcji mamy aktualnie dwie kuchnie na wyprzedaży. Obie są w dość wysokim standardzie, z blatami z… czytaj więcej »


Biżuteria do mebli: uchwyty z kryształami Swarovskiego


Nowość w naszej kolekcji: uchwyty z serii Crystallized włoskiej firmy Marella. Wytworne uchwyty są zdobione autentycznymi kryształami Swarowskiego. 

Posiadamy również kolekcję uchwytów i gałek ze elementami ze szkła Murano.Ciekawym akcentem w kuchni mogą być również uchwyty z elementami z drewna egzotycznego.Pełna kolekcja uchwytów jest pokazana na naszej ekspozycji.

Nowość w naszej kolekcji: uchwyty z serii Crystallized włoskiej firmy Marella…. czytaj więcej »


Promocja: AGDZamów u nas meble kuchenne wraz z AGD z dowolnej firmy! Specjalnie dla naszych klientów zamawiających meble mamy ofertę sprzęt AGD w cenie hurtowej! Info: Andrzej Jackiewicz 0 – 601 30 27 91.

Zamów u nas meble kuchenne wraz z AGD z dowolnej firmy! Specjalnie dla naszych klientów zamawiających meble mamy ofertę sprzęt… czytaj więcej »