Przeglądaj kuchnie »

 
 

Kuchnia Babuni

Kuchnia Babuni

Kuchnie z tradycyjnymi, drewnianymi frontami kojarzą się z zapachem świeżo upieczonego ciasta i konfitur z leśnych poziomek. Mają magiczny urok, który nie kłóci się z ich wrodzona elegancją. Warto dodać, że meble w tym stylu często zdobią salony i biblioteki. I nigdy nie wychodzą z mody.

1234

Dołącz do nas na Facebooku

Zobacz nasz profil na facebooku i polub go!

Zobacz nasz profil na facebooku i polub go!


W naszych kuchniach …gotujemy

Kuchnia musi być piękna, ale przede wszystkim ...trzeba w niej gotować. Nasi projektanci mają wiedzę nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną i lubią też gotować. A przepisy i zdjęcia publikują na blogu.

Kuchnia musi być piękna, ale przede wszystkim …trzeba w niej gotować. Nasi projektanci mają wiedzę nie tylko teoretyczną, ale również… czytaj więcej »


Okazja: wyprzedaż dwóch kuchni z ekspozycji

W związku ze zmianą kolekcji mamy aktualnie dwie kuchnie na wyprzedaży. Obie są w dość wysokim standardzie, z blatami z rausolidu. Kuchnia Zucchero (z lakierowanymi frontami) ma cenę 12 000PLN, a Primavera (z frontami postforming) 10 000. Specyfikacja techniczna: http://www.chobot.pl/content/view/83/136/lang,pl/

W związku ze zmianą kolekcji mamy aktualnie dwie kuchnie na wyprzedaży. Obie są w dość wysokim standardzie, z blatami z… czytaj więcej »


Biżuteria do mebli: uchwyty z kryształami Swarovskiego


Nowość w naszej kolekcji: uchwyty z serii Crystallized włoskiej firmy Marella. Wytworne uchwyty są zdobione autentycznymi kryształami Swarowskiego. 

Posiadamy również kolekcję uchwytów i gałek ze elementami ze szkła Murano.Ciekawym akcentem w kuchni mogą być również uchwyty z elementami z drewna egzotycznego.Pełna kolekcja uchwytów jest pokazana na naszej ekspozycji.

Nowość w naszej kolekcji: uchwyty z serii Crystallized włoskiej firmy Marella…. czytaj więcej »


Promocja: AGDZamów u nas meble kuchenne wraz z AGD z dowolnej firmy! Specjalnie dla naszych klientów zamawiających meble mamy ofertę sprzęt AGD w cenie hurtowej! Info: Andrzej Jackiewicz 0 – 601 30 27 91.

Zamów u nas meble kuchenne wraz z AGD z dowolnej firmy! Specjalnie dla naszych klientów zamawiających meble mamy ofertę sprzęt… czytaj więcej »